Bestuur COV IJsselstein


Marten Tel

Marten Tel

Voorzitter

Mail voorzitter@cov-ijsselstein.nl

Telefoon 030 63425506

Brigitta Gantevoort

Brigitta Gantevoort

Secretaris

Mail secretaris@cov-ijsselstein.nl

Loes Kisjes

Loes Kisjes

Penningmeester

Mail penningmeester@cov-ijsselstein.nl

Telefoon 0619711236

Joke Wisse

Joke Wisse

Algemeen Adjunct, Koormeester

Mail koormeester@cov-ijsselstein.nl

Telefoon 06 47006353

Marjolijn Bax

Marjolijn Bax

Bestuurslid

Mail marjolijn@cov-ijsselstein.nl

Telefoon 0611491515

Elly van Laarhoven

Elly van Laarhoven

Public Relations

Contact communicatie@cov-ijsselstein.nl

Telefoon 030-6885925

Overige taken

Bibliothecaris: Ria de Regt (bibliothecaris@cov-ijsselstein.nl)

Website: Marjan Vernooy (webmaster@cov-ijsselstein.nl)


en verder ...

is een ieder van ons naar vermogen actief in de vele taken die met de voorbereiding en uitvoering van de concerten en evenementen samenhangen.


Diversen

COV IJsselstein is aangesloten bij de Koninklijke Christelijke Zangersbond: www.kczb.nl.

Het Nationaal Symfonisch Kamerorkest (NASKA) is sinds enige jaren ons begeleidingsorkest: nationaalsymfonischkamerorkest.nl.